~Music-Academy~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
~Music-Academy~

Un forum pentru oricine
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nu stiu ce sa scriu la titlu.

In jos 
AutorMesaj
Elisa Armstrong

Elisa Armstrong


Mesaje : 3
Data de înscriere : 02/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Nu stiu ce sa scriu la titlu. Empty
MesajSubiect: Nu stiu ce sa scriu la titlu.   Nu stiu ce sa scriu la titlu. I_icon_minitimeSam Ian 02, 2010 3:04 pm

Mda, primul lucru pe care vi-l spun despre mine. Nu-mi place sa ma prezint..., dar ma sacrific pentru voi.
Sunt Eliza (mi se spune Ely) si sunt din Arad. Am 15 ani, peste o luna 16 8->. Inalta, ochi caprui, par lung, bla, bla... In general ascult doar rock, are rost sa spun care genuri de rock? NU cred. Ehm.. formatia preferata e the GazettE. Hmm... Melodia mea preferata e "Fukai no Yami" de la Giruagemsh. Imi place sa cant, sa ma plimb (daca am cu cine) sa ma uit la filme, sa ascult muzica, portocaliul, movul...ehm :-? imi place de Uruha, Jo Yeon Woo, Johnny Depp, Aoi, Yumehito si altii. Imi plac filmele horror, comediile si cele politise. Sa va dau cate un exemplu din fiecare? Pai... horror: A Tale of Two Sister, comedie: PLease teach me English si politist... aaa... Rush Hour. Intebari nuc red ca aveti. Bye.
Sus In jos
 
Nu stiu ce sa scriu la titlu.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cred ca stiu sa patinez

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Music-Academy~ :: Administratie :: Nou veniti!-
Mergi direct la: