~Music-Academy~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
~Music-Academy~

Un forum pentru oricine
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In legatura cu personajele ...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Brookelle

Brookelle


Mesaje : 154
Data de înscriere : 02/01/2010

In legatura cu personajele ... Empty
MesajSubiect: In legatura cu personajele ...   In legatura cu personajele ... I_icon_minitimeSam Ian 02, 2010 7:16 pm

Hmm uite din cate stiu daca ai un personaj nimeni nu are voie sa iti foloseasca avatarul cu acel personaj , nu o zic cu rautate dar "Shakira" si-a pus avatar cu personajul meu , iam trimis si un pm dar nu raspunde . Si pot sa spun ca atunci cand m-am inregistrat nu avea avatar , apoi....
Sus In jos
Miku.

Miku.


Mesaje : 61
Data de înscriere : 02/01/2010

In legatura cu personajele ... Empty
MesajSubiect: Re: In legatura cu personajele ...   In legatura cu personajele ... I_icon_minitimeSam Ian 02, 2010 8:38 pm

De obicei daca vrea sa isi puna un persnaj, trebuie sa se uite daca mai exista.Dar acum sa vedem ce decide adminul
Sus In jos
Brookelle

Brookelle


Mesaje : 154
Data de înscriere : 02/01/2010

In legatura cu personajele ... Empty
MesajSubiect: Re: In legatura cu personajele ...   In legatura cu personajele ... I_icon_minitimeSam Ian 02, 2010 10:18 pm

Da dar e chiarceva legat de bun simt ... dar astept sa vad ce spune admina .
Sus In jos
Alexa
Admin
Alexa


Mesaje : 106
Data de înscriere : 01/01/2010

In legatura cu personajele ... Empty
MesajSubiect: Re: In legatura cu personajele ...   In legatura cu personajele ... I_icon_minitimeDum Ian 03, 2010 1:51 am

Ok, ii voi spune eu sa-si schimbe avatarul!
Sus In jos
https://music-academy.forumgratuit.ro
Brookelle

Brookelle


Mesaje : 154
Data de înscriere : 02/01/2010

In legatura cu personajele ... Empty
MesajSubiect: Re: In legatura cu personajele ...   In legatura cu personajele ... I_icon_minitimeDum Ian 03, 2010 1:52 am

Multumesc !
Sus In jos
Continut sponsorizat





In legatura cu personajele ... Empty
MesajSubiect: Re: In legatura cu personajele ...   In legatura cu personajele ... I_icon_minitime

Sus In jos
 
In legatura cu personajele ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Music-Academy~ :: Administratie :: Nelamuriri-
Mergi direct la: